Savjetnica udruga, emisija o udrugama

Kažu kako nema glupih pitanja, jedino odgovori mogu biti lošiji ili bolji. One najbolje pronađite na Unitas web radiju, posebno ukoliko dijelimo svijest o značaju civilnog društva i djelovanja kroz rad udruga. A, oni su tu da budu dosadni, da propitkuju i mjenjaju, ukazuju na pogreške, ali i usmjeravaju, mjenjajući svoju i našu sredinu na bolje.Oni djeluju dobrovoljno, neovisno i neprofitno, ali ni malo nisu tihi i samozatajni. Zbog svega toga, njihovo bi djelovanje trebalo poslužiti kao ogledni primjer uspješne tvrtke. Jer, samo se tako gradi istinski uspješno demokratsko društvo. Želite li im se pridružiti i postati dio trećeg sektora, bez uspješnog vodstva neće ići. Stoga se prepustite u ruke Unitas web radija i otkrijte komplicirane tajne poslovanja udruga. Od osnivanja preko registracije, od prijave do prestanka djelovanja, preko dvostrukog knjigovodstva,statuta i djelatnosti, komercijalnog ili, pak, u posljednje vrijeme i ne tako popularnog, neprofitnog djelovanja.

Kroz komplicirano putovanje svijetom udruga, vodi vas Unitas web radio, svakog jednog petka, u „Petkovniku“. Osvijestite značaj civilnog društva i budite promjena kakvu želite u svijetu. I, svakako hvatajte bilješke. S vama je SAVJETNICA UDRUGA, Ivana Ožegović.

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.