Udruge u gospodarskoj djelatnosti - novčane kazne do 500.000 kn

SEMINAR “UDRUGE U GOSPODARSKOJ DJELATNOSTI” – NOVČANE KAZNE DO 500.000 KN

 

SEMINAR OBUHVAĆA SLJEDEĆE TEME:

  • Pojam gospodarske djelatnosti (značenje, kada, kako i gdje prijaviti)
  • Obveze udruge (negativne strane, izvještaji, porezi, fiskalizacija, knjigovodstvo)
  • Porez na dobit (izvještaji, obračun)
  • Novčane kazne
  • Pitanja

 

TERMIN ODRŽAVANJA SEMINARA:

  1. 12. 2015 (petak), u 17h, Domovinskog rata 46., Split

Trajanje seminara: 2 sata.

Broj polaznika ograničen na 12.

PREDAVAČ:

– Ivana Ožegović, dipl. oec., savjetnik i računovođa za neprofitne organizacije.

Predavačica Ivana Ožegović, dipl. oec., savjetnik i računovođa za neprofitne organizacije posjeduje dugogodišnje iskustvo u računovodstvu neprofitnih organizacija. Prošle godine je izdala svoj prvi priručnik „Udruge u trgovinskom poslovanju“, te pokrenula projekt „Savjetnica udruga“. Kao jedan od predavača časopisa Udruga.hr sudjelovala je na radionici „Jednostavno knjigovodstvo“ održanoj u Zagrebu. Predavačica je radila, i kao savjetnik za knjigovodstvo i poslovanje udruga na njihovim telefonskim linijama, te je također i jedan od autora časopisa Udruga.hr i portala NG-BUNTOVNICI. Do sada je održala preko 50 seminara i edukacija za jednostavno knjigovodstvo u Zagrebu, Zadru, Splitu, Šibeniku, Velikoj Kopanici, Novoj Gradiški, Dubrovniku, Popovači, Lipovljanima, Karlovcu, Osijeku, Vinkovcima, općini Nuštar, Slavonskom Brodu, općini Sikirevci, Gradu Otok, Pazinu, Rijeci, Rovinju, općini Rešetari… Seminare održava na jednostavan i razumljiv način, temeljem osobnog iskustva, i ono najvažnije radi ono što voli. Uz to ima uhodani knjigovodstveni servis specijaliziran za neprofitne organizacije u Zagrebu, te je s 1.9. otvorila knjigovodstveni ured specijaliziran za neprofitne organizacije, i u Split.

 

KOTIZACIJA:

Kotizacija za seminar iznosi 300,00 kuna po osobi.

PRIJAVE ZA SEMINAR: info@domino-mod.com

Molimo da navedete naziv udruge, koliko osoba prijavljujete te grad za koji se prijavljujete.

ORGANIZATOR:

Tvrtka LUX EDUCATION koja se bavi edukacijama i savjetovanjima za udruge, u suradnji s tvrtkom Domino Mod d.o.o. specijaliziranom za računovodstvene usluge neprofitnih organizacija.

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.